Wycieczki trzydniowe


Cena zawiera:
autokar, opiekę pilota – kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW,
wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.),
noclegi – w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego,
1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji.
Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

Kulturalno - rekreacyjne

czarwarmiiimazur

CZAR WARMI I MAZUR

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę lasów i tysiąca jezior oraz nieskażonej przyrody. Pola Grunwaldzkie jako miejsce najsłynniejszej bitwy średniowiecza, skansen olsztynecki – jedna z najstarszych w Europie placówek muzealnych na wolnym powietrzu, stare zamki z bogatą historią- to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą !!!

wieliczkakrakowpark

KRAKÓW I OKOLICE

Dawna stolica Polski, miasto pięknych zabytków, legend i zawiłej historii. By zachwycić się jego urodą wystarczy naprawdę niewiele. Będzie można zakupić pamiątki pod Sukiennicami, usłyszeć krakowski hejnał czy też wyjść odważnie na spotkanie ze smokiem. Dodatkowo legenda królowej Kingi o „cudzie solnym” sprawi, że każdy zapragnie zostać tu choć jeden dzień dłużej…

pieniny

PIENINY

Pieniny są niewielkim pod względem wysokości i powierzchni pasmem górskim o niepowtarzalnym krajobrazie oraz wyjątkowym bogactwie kulturowym i przyrodniczym. Krajobraz stanowi tu mozaikę przenikających się kosystemów naturalnych, powstałych w wyniku działalności człowieka.

karkonosze

KARKONOSZE

Najwyższe pasmo Sudetów było, jak głosi legenda, kryjówką Ducha tych Gór – Liczyrzepy. Do dziś miliony turystów przybywających w te góry poszukują jego śladów. My zaś zapraszamy tu do przepięknych, malowniczych kurortów, pełnych piękna i ciekawych legend.

nizinamazowiecka

PO NIZINIE MAZOWIECKIEJ

Tak niedaleko do stolicy a tyle pięknych i ciekawych miejsc do zobaczenia. Zapraszamy serdecznie do poznania najbliższego regionu, jakim jest Nizina Mazowiecka, do przejrzenia się w tajemniczym lustrze czarnoksiężnika Twardowskiego i miłego spędzenia czasu.

jurakrakowskoczestochowska

JURA KRAKOWSKO – CZĘSTOCHOWSKA

Pełne wiary Polaków miejsce,  któremu niejeden z nas  nie zdążył  się przyjrzeć dokładnie. Cudowny obraz Matki Boskiej, zmieniającej swe oblicze, przepiękne białe skałki, wyrastające z ziemi do olbrzymich rozmiarów a także klimat afrykańskich przygód – to wszystko na Was czeka drodzy wycieczkowicze!!!

szlakpiastowski

SZLAK PIASTOWSKI

Szlak Piastowski przebiega przez północno – wschodnią Wielkopolskę i zachodnie Kujawy. Warto tu przyjechać ze względu na liczne pamiątki historyczne oraz cenne zabytki architektury związane z początkami państwa polskiego, okresem piastowskim, a nawet czasami wcześniejszymi. Poznań – stolica Wielkopolski, niegdyś stołeczny gród Mieszka I, później bastion ekonomiczny w walce z zaborcami, miasto, w którym dalekowzroczni Działyńscy i Raczyńscy wznosili wspaniałe gmachy użyteczności publicznej.

trojmiasto

TRÓJMIASTO I NIE TYLKO

Kraina władania Neptuna, którego gniewu do dziś boją się rybacy, wypływający w morze, kraina tajemniczego bursztynu i niezwykłych okazów morskich stworzeń zaprasza swoim przepychem i pięknem każdego, nawet najmłodszego turystę

beskidslaski

BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI

Jasna Góra z Cudownym Obrazem Matki Boskiej,  Muzeum Beskidzkie w Wiśle, gdzie dowiemy się jak dawniej uprawiano sporty zimowe i zobaczymy narty Małysza, cieszyńska Studnia Trzech Braci – to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą.

tatryzakopane

TATRY – ZAKOPANE

Zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, zakopiański klimat, słynne Krupówki, ciekawe zbiory w Muzeum Tatrzańskim – to tylko kilka spośród wielu atrakcji czekających na uczestników wyjazdu z Frajdą!

bieszczady

BIESZCZADY

Bieszczady – południowo wschodni przyczółek polskich Karpat, to rozległa kraina o dzikiej przyrodzie. Miejsce, gdzie naprawdę można znaleźć się blisko nieskażonej natury i podziwiać  niesłychane widoki roztaczające się z połonin. Zapraszamy!

goryswietokrzyskie

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatają się z ciekawostkami architektonicznymi i przyrodniczymi. Jedno z najstarszych drzew w Polsce – słynny dąb Bartek, lalki z całego świata, muzeum samochodów i samolotów w kieleckim Muzeum Zabawek, pełna magii i tajemniczości ruina zamku Krzyżtopór – to tylko kilka z wielu atrakcji czekających na uczestników wycieczki z Frajdą. Zapraszamy! 

Rekreacyjno - integracyjne

windsurfing

 WINDSURFING 

Zapraszamy na wycieczkę rekreacyjno – integracyjną podczas której spróbujemy swoich sił na desce z żaglem, mierząc się z wiatrem. Czeka nas windsurfingowe szaleństwo, olimpiada sportowa a przede wszystkim świetna zabawa w krainie lasów i tysiąca jezior.

zagle

 SZKOŁA POD ŻAGLAMI 

Poznamy zwyczaje i obrzędy żeglarskie, dowiemy się jak bezpiecznie i prawidłowo żeglować, weźmiemy udział w zawodach sportowych. Zapraszamy na żeglarską przygodę z Frajdą w pięknej mazurskiej scenerii!

przygodawarmiamazury

ARTYSTYCZNA PRZYGODA W PLENERZE NA WARMII I MAZURACH

Zapraszamy na wycieczkę rekreacyjno – integracyjną podczas której poznamy nowe techniki malarskie i rozwiniemy swoje zdolności artystyczne, a to wszystko w pięknej mazurskiej scenerii, w  krainie lasów i tysiąca jezior z nieskażoną przyrodą.

survivaldlakazdego

 SURVIVAL DLA KAŻDEGO 

Zapraszamy na wycieczkę rekreacyjno – integracyjną podczas której dowiemy się jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, złowić smaczną rybę z jeziora. Pod okiem instruktorów nauczymy się strzelać z łuków i pokonamy terenowe przeciwności. Poznamy lepiej przyrodę i jej prawa a to wszystko w pięknej mazurskiej scenerii.

ztenisemzapanbratr

Z TENISEM ZA PAN BRAT

Zapraszamy na wycieczkę rekreacyjno – integracyjną podczas której będziemy oswajać się z piłką i rakietą, rozwiniemy zdolności motoryczne, wkroczymy w świat turniejowy, a to wszystko w pięknej mazurskiej scenerii, w  krainie lasów i tysiąca jezior z nieskażoną przyrodą.

taniec

AKADEMIA TAŃCA MODY I URODY

Taniec stanowi doskonałą formę ekspresji dostarczającą wielu pozytywnych emocji, których nie zabraknie podczas tej wycieczki. Oprócz doskonalenia techniki tanecznej przeniesiemy się w świat mody, poznamy różne triki w makijażu i porady kosmetyczne. Zapraszamy!